BOLUSPOR 1 MAYIS’TA GALİBİYET ARAYACAK

Süper Toto birinci Lig’in 33. haftasında Boluspor takımı deplasmanda İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün bir gün 1 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00’da oynanacak. Karşılaşma için tüm hazırlıklarını tamamlayan Boluspor maçı kazanmak istiyor.

BOLUSPOR 38 PUANDA

Süper toto birinci ligin 33. haftasına 38 puanla 12. sırada giren Boluspor takımı alt sıralara yakın. Bugün, 1 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00’da İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek olan Boluspor galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor.

Deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazırlıkları tamamlayan Boluspor galibiyetle evine dönmek istiyor. Son olarak geçen hafta Samsunspor ile karşı karşıya gelen Boluspor kendi evinde rakibine karşı mağlup oldu. Ondan önce ise Bandırma spor ile deplasmanda karşı karşıya gelen Boluspor deplasmanda üç puan alarak sahadan ayrıldı. Boluspor takımı son iki maçına çıkacak.

Bugün, 1 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00’da İstanbulspor ile oynayacağı deplasman maçının ardından 8 Mayıs Cumartesi günü ise son maçına çıkacak. 8 Mayıs Cumartesi günü kendi evinde, kendi sahasında Eskişehirspor ile karşı karşıya gelecek olan Boluspor son iki maçını galibiyetle tamamlamak istiyor.

Boluspor 11 galibiyet, beş beraberlik ve 16 mağlubiyet elde ederek sezonun bugüne kadar geldi. 33. haftaya kadar toplamda 16 mağlubiyet alan Boluspor takımı galibiyetlerini arttırmak ve maliyetlerini sabit tutmak istiyor.

Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Boluspor takımı deplasmanda oynayacağı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Galibiyetle evine dönmek isteyen Boluspor takımı maç için tüm hazırlıklarını tamamlayacak. Galibiyetle sahadan ayrılmak isteyen Boluspor İstanbulspor bahçeci tüm hazırlıkları tamamladı.

Maçı kazanarak evine dönmek isteyen Boluspor hem puanını hem de sıralamasını arttırmak istiyor. Süper toto birinci ligin 33. haftasına 38 puanla 12. sıradan geliş yapan Boluspor takımı puanını 41’e yükseltmek istiyor. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Boluspor son saniyeye kadar en iyi performansını sergileyecek.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

İster foto birinci Lig’in 33. haftasında Boluspor takımı deplasmanda İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 1 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Karşılaşma İstanbulspor’un  ev sahipliğinde Esenyurt Necmettin Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak.

Karşılaşmanın hakemi Koray Gençerler olacak. Maçı canlı olarak TRT spor trtspor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.