BOLUSPOR 28. HAFTADA ÜÇ PUAN ARAYACAK

Spor Toto birinci Lig’in 28. haftasında bey piliç Boluspor ekibi Adanaspor ağırlayacak. Kılıç Boluspor ekibi bu hafta üç puanı kazanmak için kendi evinde, kendi sahasında Adana takımlarından birisi olan Adanaspor’u ağırlayacak.

BOLUSPOR’DA HEDEF 35

Boluspor ekibi şu an süper toto süper Lig’de 32 puanla 12. sırada yer alıyor. Hem sıralamasını hem de puanını yükseltmek isteyen Boluspor ekibi alt sıralardan bir an önce uzaklaşmanın peşinde.

Şu an alt sıralara oldukça yakın olan bu spor ekibi tehlikeli bölge yakın olduğu için bir an önce maçları kazanmak ve rahatlamak istiyor. Orta sıralara ulaşarak bundan sonra çıkacağı maçlarda daha rahat bir şekilde çıkmak İstanbul Spor ekibi Adanaspor karşısında kesin bir galibiyet arayacak.

Boluspor ekibi süper toto birinci Lig’in 27. haftasında Ankaraspor ile karşı karşıya gelmişti. Bu maçı kazanan Boluspor ekibi oldukça moralli bir şekilde Adanaspor maçına hazırlandı.

Milli maç arasında tüm hazırlıklarını tamamlayan Boluspor ekibi takımıyla beraber yeni haftaya ve kalan son haftalara oldukça iyi bir şekilde hazırlandı. Artık süper lige çıkmak için son haftaların kaldı şu günlerde Boluspor ekibi ligden düşmemek için tüm yollara başvuracak ve 90 dakika boyunca rakip adını sporun karşısında en iyi performansını sergilemek istiyor.

Ev sahibi takım kendi evinde oynanacak olan bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladı öğrencileri ile Teknik ekip ile bu maça hazır ve nazır olduklarını dile getirdiler.

Boluspor ekibi Milli maçı arasına girmeden önce oynadıkları Ankaraspor maçı gibi bu maçta da kesin bir galibiyet aramak istiyorlar. Alacaklar üç puan ile 35 puan ulaşacak olan Boluspor ekibi bir nebze de olsun rahatlayacaklar ve sıralamalarını yükseltecekler.

Ev sahibi takım Boluspor’un rakibi Adanaspor’da aynı Boluspor gibi alt taraflarda ligin alt kısımlarında yer alıyor ve yukarı çıkmak isteyen bir takım. Adanaspor’da 28 puanla 14. sırada yer alıyor. Boluspor rakibini izin vermeyerek kalesini gole kapatarak üç puanı kendi hanesine yazdırmak ve kendisi sıralamasını yükseltmek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 28. haftasında bey piliç Boluspor kendi evinde, kendi sahasında, bunu Atatürk Stadı’nda Adanaspor ağırlayacak. Karşılaşmanın hakemi Onur Özütoprak olacak.

Karşılaşma bugün, 4 Nisan Pazar günü saat 13:30’da başlayacak. Bu maçı canlı olarak kendi saatinde TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.