BOLUSPOR 41 PUAN OLMAK İSTİYOR

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Boluspor takımı kendi evinde, kendisi aslında Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Süper Toto birinci Lig’in 32. haftasında 38 puan 12. sıradan giriş yapan Boluspor takımı bu maçı kazanarak 41 puan ulaşmak istiyor.

BOLUSPORDA TEK HEDEF GALİBİYET

Ev sahibi takım Boluspor bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Maç Boluspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Rakibi Samsunspor takımı 61 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Zorlu ve dişli bir rakip ile karşı karşıya gelecek olan Boluspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Bolu Atatürk Stadı’nda oynanacak olan maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Boluspor takımı karşılaşmayı kazanabilmek için hem moral hem de fiziken için hazırlıklarını tamamladı. Alacağı üç puanla 41 puanla ulaşacak olan Boluspor takımı bu üç puanı istiyor.

Alt sıralardan uzaklaşmak isteyen Boluspor takımı sezonu orta sıralarda tamamlamak istiyor. Son üç haftanın geldiği Boluspor takımında Boluspor’un son Üç maçı kaldı. Bu akşam son üç maçından ilkini Samsunspor ile oynayacak. Gelecek hafta İstanbulspor ile ve son haftada Eskişehirspor ile karşı karşıya gelecek olan Boluspor takım için son üç maç. Son olarak geçen hafta deplasmanda bandırma spor ile karşı karşıya gelen Boluspor takımı bu maça üç gol atarak kazandı.

Üç puanla üç golle elde eden Boluspor takımı bu akşamda rakibini yenmek istiyor. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Boluspor takımı 90 dakikanın her saniyesinde sahada en iyi performansını sergileyecek. Samsunspor karşısında ev sahibi üstünlüğünü korumak isteyen Boluspor takımı galibiyet sonucu ile sahadan ayrılmak ve mutlu bir şekilde evinde kazanmak istiyor.

Ev sahibi takım Boluspor son üç maçını en iyi şekilde ve galibiyetle tamamlamak için sahaya çıkacak. Samsunsporn ardından iki maç daha oynayacak olan Boluspor takımı sezonu kendi için en iyi derecede ve en iyi puan da kapatmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Boluspor takımı kendi evinde, kendi sahasında, Bolu Atatürk Stadı’nda Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Maçın hakemi Sarper Barış saka olacak. Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden canlı ve naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.