BOLUSPOR DEPLASMANDA 3 PUAN ARAYACAK

Süper toto birinci Lig’in 31. haftasında Boluspor takımı deplasmanda bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı kazanmak isteyen Boluspor takımı üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor. Karşılaşma bugün, 19 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Konuk takım Boluspor oynayacağı maçı kazanarak üç puan elde etmek ve orta sıralara daha da yükselmek istiyor.

Maç bugün, 19 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Karşılaşmanın hakemi Yiğit Arslan olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz. Maç Bandırma sporun ev sahipliğinde Bandırma 17 Eylül Stadı’nda oynanacak. Konuk takım Boluspor bu maçı kazanmak için tüm hazırlıklarını tamamladı ve maçı kazanmak için sahaya çıkıyor.

BOLUSPOR HAZIR

Konuk takım Boluspor bugün, 19 Nisan Pazartesi günü saat 16’da bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Maç için hazırlıklarını tamamlayan Boluspor takımda maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Boluspor takımı 35 puanla bir 12. sırada yer alıyor. Rakibi bandırma spor ise 39 puanla 11. sırada yer alıyor. Boluspor’un hedef üç puanı alarak rakibini geçmek ve sıralamasını yükseltmek.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Boluspor ev sahipliğinde oynanan maçı bandırma spor 1-0 kazanmıştı. Boluspor’un hedefi Bandırma spor bu sefer kendi evinde yenerek bir önceki maçın rövanşını almak istiyor. Tüm hazırlıkların tamamlayan Boluspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

Konuk takım Boluspor oynayacağı maçı kazanarak üç puan elde etmek ve orta sıralara daha da yükselmek istiyor. Sezonluk çıkabileceği en yüksek puanda ve noktada bitirmek isteyen Boluspor takımı bandırma spor karşısında kesin bir galibiyet aramak istiyor. Teknik ekip ve tüm Boluspor öğrencileri bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladılar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 31. haftasında Boluspor takımı deplasmanda bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 19 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Karşılaşmanın hakemi Yiğit Arslan olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz. Maç Bandırma sporun ev sahipliğinde Bandırma 17 Eylül Stadı’nda oynanacak.