BOLUSPOR GALİBİYET HASRETİNE SON VERMEK İSTİYOR

Süper toto birinci Lig’in 29. haftasında Beypiliç Boluspor takımı deplasmanda Altay Spor Kulübü’nün karşısında konuk olacak. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan maçı kazanarak galibiyet hasretine son vermek istiyor.

Maçın hakemlik görevini mert Güzenge üstlenecek. Karşılaşma Altay Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda oynanacak ve maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.

BOLUSPOR HEDEFİ ÜÇ PUAN

Deplasmanda oynadığı son üç maçını kazanamayan bey piliç Beypiliç Boluspor takımı düşme hattının yedi puan önünde 32 puanla 12. sırada yer alıyor. Beypiliç Boluspor takımın hem sıralamasını hem de puanını yükseltmek isterken aynı zamanda da düşme hattından uzaklaşmak istiyor. Rakibi Altay son beş maçını kaybetmeyen dişli ve zorlu bir rakip.

Bu maçı deplasmanda kazanarak üç puanla kendi hanesine yazdırmak isteyen Beypiliç Boluspor takımı bir an önce düşme hattından daha da uzaklaşmak için önündeki maçları galibiyetle kapatması gerekiyor. Deplasmanda sonuç maçını kazanamayan Bolu deplasmana özel olarak hazırlandı ve rakibi Altay özelinde de tüm çalışmalarını yürüttü.

Süper Toto birinci ligin ilk yarısında Beypiliç Boluspor’un ev sahipliğinde oynanan Beypiliç Boluspor ve Altay maçını ev sahibi takım Beypiliç Boluspor bir sıfırlık bir skorla yenmişti. Bugün de yine aynı sonucu elde etmek isteyen Boluspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak ve 90 dakikanın sonunda yüzünün gülmesini istiyorum. Konuk takım Beypiliç Boluspor’da iki oyuncu cezalı.

Aykut Demir ve Mustafa Çeçenoğlu cezalı konumda oldukları için deplasman kafilesinde yerini alamadılar. İki eksik oyuncu ile deplasmana gidecek olan Beypiliç Boluspor takımı bu maçı kazanarak üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Altay için tüm hazırlıklarını tamamlayan Beypiliç Boluspor teknik ekibiyle rakiplerine göre hazırlandılar ve bu maçı kesin bir şekilde kazanmak istiyorlar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto birinci Lig’in 29. haftası hız kesmeden devam ediyor. Bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Beypiliç Boluspor deplasmanda Altay Spor Kulübü’nün konuğu olacak. Maçın hakemlik görevini mert Güzenge üstlenecek. Karşılaşma Altay Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda oynanacak ve maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.