BOLUSPOR’DA HEDEF 38 PUAN

Spor Toto birinci Lig’in 30. haftasında Beypiliç Boluspor ve bereket sigorta Ümraniyespor karşı karşıya gelecek. Boluspor takımı kendi evinde, kendi sahasında oynanacak olan karşılaşma için tüm hazırlıkları tamamladı. 30. haftaya 35 puan 12. sırada giren Beypiliç Boluspor maçı kazanarak hem puanın evde sıralamasını yükseltmek istiyor.

Beypiliç Boluspor ev sahipliğinde oynanan bu maç Bolu Atatürk Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmayı Direnç Tunusoğlu yönetecek. Her iki takımda Üst sıralara çıkmak için bu maçı kazanmak istiyor. Karşılaşmayı canlı olarak kendi saatinde, naklen TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.

BOLUSPOR MAÇA HAZIR

Ev sahibi takım olan Beypiliç Boluspor, Bereket Sigorta Ümraniyespor maç için tüm hazırlıkların özenli bir şekilde tamamladı. Rakibi Bereket Sigorta Ümraniyespor 41 puanla dokuzuncu sırada yer alıyor. Rakibini kendi evinde yenerek üç puanı gözlemek İstanbulspor takımın maçı kazanarak üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Tüm hazırlıkların rakibine göre ayarlayalım Beypiliç Boluspor takımı Süper toto birinci ligin 30. haftasına galibiyetle kapatmayı hedefliyor. Süper kupa birinci Lig’in 29. haftasında Altay Spor kulübünü deplasmanda yeniden Beypiliç Boluspor’un hedefin kendi evinde de galibiyet elde ederek iki de iki maç kazanmak.

Süper toto birinci ligin bitmesine çok az bir zaman kala Beypiliç Boluspor takımı alt sıralardan en iyi şekilde uzaklaşmak istiyor.6’ya üç puanlarla orta sıralara yaklaşmak isteyen Beypiliç Boluspor takımı sezonu orta sıralarda iyi bir puanla kapatmak istiyor. Play off iddiasının oldukça gerisinde kalan Beypiliç Boluspor takımı sıralamasını ve puanını yükseltmek için kalan maçları en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Toto birinci Lig’in 30. haftasında bugün, 15 Nisan Perşembe günü saat 13:30’da Beypiliç Boluspor ve bereket sigorta Ümraniyespor karşı karşıya gelecek. Beypiliç Boluspor ev sahipliğinde oynanan bu maç Bolu Atatürk Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmayı Direnç Tunusluoğlu yönetecek. Her iki takımda üst sıralara çıkmak için bu maçı kazanmak istiyor. Karşılaşmayı canlı olarak kendi saatinde, naklen bir şekilde her zamanki gibi TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz. Başarılar Beypiliç Boluspor!