Boluspor’da Yıldız Transferler Kerem Ersin ve Muhammet Özkan İle Sözleşme İmzalandı

Boluspor U-19 takımında oynayan genç yetenekler ile masaya oturdu. Kırmızı Beyazlı yönetim, başarıları ile çok konuşulan Kerem Ersin ve Muhammet Özkan ile 5 senelik sözleşme imzaladı. Boluspor, sevinçli haberi sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. İşte Boluspor’un gündemine dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Boluspor, Spor Toto 1. Lig’deki mücadelesini sürdürürken bir yandan da altyapısında oynayan yıldızları keşfetmeye devam ediyor. Kırmızı Beyazlı ekip geçen sezon Boluspor forması giyen ve U-19 takımında yer alan iki başarılı oyuncusu ile masaya oturdu. Boluspor yönetiminin beşer senelik sözleşme imzaladığı genç yeteneklerin Kerem Ersin ve Muhammet Özkan olduğu öğrenildi.

Spor Toto 1. Lig’de önemli bir ivme yakalamayı hedefleyen Boluspor, genç yetenekler ile imzaladığı sözleşme ile taraftarlarını da memnun etti. Kırmızı Beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan transfer haberi, büyük ilgi ve beğeni gördü. Yapılan paylaşımda Kerem Ersin ve Muhammet Özkan’ın fotoğrafları paylaşılırken aynı zamanda Boluspor tarafından başarı dilekleri de iletildi. Taraftarlar, ilerleyen günlerde kupa kaldırma heyecanını yaşamak istiyor.

Boluspor’un Sosyal Medya Hesabından Açıklamalar

Boluspor Kulübü resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile yeni imzaları duyurdu. U-19 takımında oynayan genç yetenekler Muhammet Özkan ve Kerem Ersin ile 5 yıllık sözleşme imzalandığını belirten Kırmızı Beyazlı ekip, altyapıdan yetişen gençlerden ümitli olduklarını da dile getirdi. Boluspor, aynı zamanda Kerem Ersin ve Muhammet Özkan’a profesyonel futbol kariyerleri için üstün başarılar diledi.

Spor Toto 1. Lig’de Mücadelesine Devam Ediyor

Boluspor, Spor Toto 1. Lig’deki mücadelesine ara vermeksizin devam ediyor. Kırmızı Beyazlı ekibin hedefinde 2022 – 2023 sezonunu kupa ile sonlandırmak var. Kadrosunu iyileştirmek için her geçen gün çalışmalarına devam eden Boluspor, son olarak altyapısı U-19 takımında yetişen yıldız oyuncular ile sözleşme imzaladı.

Muhammet Özkan ve Kerem Ersin ile beşer senelik anlaşmalara imza atan Boluspor yönetimi, ilerleyen dönemlerde yeşil sahada daha güçlü bir takım için çalışmalarına ra vermeksiin devam ediyor.