Özköylü dönemi sona erdi

Boluspor’da Yol Ayrımı: Osman Özköylü Dönemi Sona Erdi

TFF 1. Lig’de sezonun başından itibaren küme düşme potasından kurtulamayan Boluspor’da yaprak dökümü gerçekleşti. Kulüpten yapılan açıklamada teknik adam ile yolların ayrıldığı ifade edildi. Boluspor’da Osman Özköylü dönemi sona erdi. Kırmızı beyazlılar ile bir çıkış arayan ancak bir türlü bekledikleri patlamayı ortaya koyamayan teknik adam yönetimle karşılıklı olarak anlaşarak ayrılmayı kabul etti.

Yol Ayrımını Kulüp Duyurdu

Boluspor Kulübünden yapılan açıklamada ”Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşmaya varılmış ve sözleşme feshedilmiştir. Hocamıza ve ekibine Boluspor’umuza verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Özköylü: Değişimi Ben Talep Ettim

Boluspor’da Osman Özköylü dönemi sona erdi. Ayrılık sonrası açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü 15 haftadır galibiyet alamayan bir teknik heyete sahip çıkan başkanına teşekkür ederek ”Bu kararı ben talep ettim. Değişim, yeni kan Boluspor için faydalı olacaktır.” dedi. Burada daha işim bitmedi diyen Osman Özköylü ”Boluspor ile hikayemiz yarım kaldı. Boluspor’a olan borcumu ilerleyen süreçte ödemek düşüncesiyle ayrılıyorum.” ifadelerini kullandı.