FENERBAHÇE DOMİNİK LİVAKOVİC İÇİN TEKLİFİNİ GÜNCELLEDİ

Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım Fenerbahçe Ryan Kent transferi ile sezonu açarken 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu da renklerine bağlamayı başardılar.

Kadrosuna takviyeler yapmaya devam edecek olan sarı lacivertli takım ayrılacak isimler ile de görüşmelerine devam ediyor. Çalışmalarına son sürat devam eden Fenerbahçe ‘de Portekizli tecrübeli teknik adam Jorge Jesus ile yollarını ayrılması sonrasında henüz teknik adam ismi açıklamadılar.

Yoğun bir yaz transfer süreci geçirecek olan sarı lacivertli takım da Hırvat ekibi Dinamo Zagreb’ in kalecisi olan 28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic ile ilgilenmeye devam ediyorlar.

Hırvat kaleci Dominik Livakovic ile prensip anlaşmasına vardığı öne sürülen Fenerbahçe’nin Dinamo Zagreb’e yaptığı teklifi güncelleyerek transfere bir adım daha yaklaştılar. Sarı lacivertli takım bir süredir ilgilendiği Dominik Livakovic için Dinamo Zagreb’e yaptığı 6 milyon Euro’ luk teklifi 7 milyon Euro’ya çıkararak Hırvat ekibini sıkıştırmaya devam ediyorlar.

28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic sezon sonunda takımdan ayrılacağı kesin olan tecrübeli ismi sarı lacivertliler kadrosuna katarak kalesini güçlendirmek isteseler de transfer de milli kalecisi Altay Bayındır‘ın kulübede oturmak istemediği ortaya çıktı.

2027’ye kadar sözleşme uzattığı Altay Bayındır için sarı lacivertli takım en az 10 Milyon Euro’ luk bir bonservis bedeli ile yolların ayrılmasına sıcak bakıyorlar. Takımdan ayrılması gündem de olan sarı lacivertli takımın kaptanı için kariyerine devam edeceği tek adres Avrupa gibi görünüyor.

FENERBAHÇE DOMİNİK LİVAKOVİC’ TE ISRAR EDİYOR

Sarı lacivertli takımın bu sezon kalesini koruyan isimlerden olan Altay Bayındır’ın sakatlığı sonrasında yola İrfan Can Eğribayat ile devam eden Fenerbahçe de gelecek sezon için daha tecrübeli ve kalede güven veren bir isim ile yola devam etmek istiyorlar.

Kaleci arayışları içinde listesini oluşturan sarı lacivertli takım ilk sırada Dinamo Zagreb forması giyen ve 1 sezon daha sözleşmesi bulunan 28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic ile ilgilenmeye devam ediyorlar.

Hırvat kaleci Dominik Livakovic ile prensip anlaşmasına vardığı öne sürülen Fenerbahçe’nin Dinamo Zagreb’e yaptığı teklifi güncelleyerek yaptığı 6 milyon Euro’ luk teklifi 7 milyon Euro’ya çıkararak transferi bitirmek istiyorlar.

DOMİNİK LİVAKOVİC İLE PRENSİP ANLAŞMASI YAPILDI

Dominik Livakovic ile 3 + 1 yıllık sözleşme ve senelik 1,5 milyon Euro karşılığında prensip anlaşmasına varan sarı lacivertli takım Dinamo Zagreb ile anlaşılır anlaşılmaz imzaları atmak istiyorlar.

28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic 34 lig maçında kalece olan tecrübeli isim kalesinde 34 karşılaşmada 27 gol görerek takımının bu sezon ki şampiyonluğunda katkısı yüksek oldu.

Sezonun son maçında da maçı tamamlamadan oyundan alınarak taraftarına alkışlatılan tecrübeli isim gelecek sezon büyük olasılık ile sarı lacivertli takımın formasını giyecek.