Galatasaray Son Dakika Transferleri

Galatasaray transfer haberlerinden, Van Aanholt bu aralar gündemden düşmüyor. Patrick Van Aanholt performansı çok iyi değildi ve Sarı Kırmızılılar bu durumdan pek memnun olamadı. Galatasaray, Süper Lig ekiplerinden en güçlüsüdür. Sol bek için oyuncu çalışmaları, planlamaları devam ediyor. Bazı oyuncuların ismi, transfer için düşünülüyor.

Galatasaray sol bek oyuncusu için transfer planları yapıyor. Patrick Van Aanholt’a alternatif olarak Sarı Kırmızılılar Omar Campus’u planlarına dâhil etmenin peşine düştü. Kazımcan Karataş transferi son olarak Cimbom’da gerçekleşmişti. Sol bek 20 yaşındaki genç oyuncu Meksikalı olan Omar Campos ile ilgili transfer iddiaları, gündeme geldi.

Sarı Kırmızılılar Transfer Planlarında

Sarı Kırmızılılar transfer planlarında ve yeni oyuncuların peşinde. Omar Campos’un transferi ile ilgili olaylar gündemde. Galatasaray, Campos için tekliflerini sundular. 90.min.com platformundaki haberlerde de Cimbom ile ilgili bu son dakika gelişmelerine yer verildi. Santos Laguna formasını, Omar Campos giymişti. Sarı Kırmızılılar Campos gündemiyle bu aralar meşgul, planlar yapıyor.

Galatasaray ve Belçika takımı Anderlecht aynı oyuncuyla ilgileniyor iddiaları da ortaya atıldı. Meksika doğumlu olan Omar Campos, 20 Temmuz 2002 doğumludur ve bu aralar birden fazla takımın planında yer almıştır. Takımlar, Campos’u planlarına dâhil etmeye çalışmaktadırlar. 12 resmi maçla bu sezonda 2 asist ve 1 golü futbol kariyerine ekleyen Omar Campos’un popülaritesi artmaya devam ediyor.

Cimbom’un Transfer Teklifleri

Cimbom, transfer teklifleri ve takımdaki değişikliklerle bu sezonda gündemden düşmüyor. Campos’u, Galatasaray transfer etmek için hamlesini attı ve futbolcunun teklifini ayarladı. Genç Meksikalı futbolcu Omar Campos, Cimbom ile imzalamış olduğu sözleşmeyi devam ettiriyor. 2025 yılına kadar futbolcunun imzalanmış bir antlaşması bulunuyor.

Galatasaray transferindeki başrol isim Omar Campos. Campos ile ilgili spor kariyeri de bu haftada oldukça merak edilenler arasında yerini aldı. 60 karşılaşma içinde görev alan Campos, başarısı yüksek ve yıldızı parlayan futbolcular arasında yer alıyor. 12 resmi maça çıkan Campos, 1 gol, 2 asist başarısını kariyerine ekledi. Sol bek kariyerinde 60 karşılaşma içinde 3 gol ve 5 asist performansı ile de Campos’un popülaritesi artmaya devam ediyor.