Galatasaray’ın Nicolo Zaniolo Planları Ne Durumda?

Sarı kırmızılı takım Galatasaray süper lig de şampiyonluk yarışı içinde sezon sonuna doğru rakiplerini arkasında bırakarak yoluna devam ediyorlar.

Galatasaray sezon başında yaz transfer döneminde kadrosunu yıldız isimler ile güçlendirerek sezona dolu dizgin girmişlerdi.

Devre arası transfer döneminde ise sarı kırmızılı takım aynı tempo ile transfer dönemine girmişlerdi. Devre arasında yerli ve yabancı bir çok isim ile kadrosunu güçlendirmeye devam eden Galatasaray deve arası transferinin en çok konuşulan takımı oldular.

Sarı kırmızılı takım devre arasında çok konuşulan transferde İtalyan ekibi Roma’ dan 15 milyon Euro yatırım yaptığı 23 Yasındaki İtalyan golcü Nicolò Zaniolo’ lu kadrosuna katmışlardı.

Devre arasında fizikse olarak da tam anlamda hazır olmasa da hazırlık süreci ve sonrasına süper lig de sırası ile oynadığı karşılaşmalar da attığı goller ile formayı istiyordu. Çok fazla süre bulamayan ve daha çok yedek kulübesinden oyuna dahil olan 23 Yasındaki İtalyan golcü Nicolò Zaniolo son süper lig de İstanbulspor maçında yaşananalar sonrası Galatasaray ‘lı taraftar ve teknik heyeti düşündürdü.

Son oynanan İstanbulspor maçında oyuna girdikten 6 dakika sonra direkt kırmızı kart gören Nicolo Zaniolo’nun en az 2 maç ceza alması beklenirken oyuncunun ilk 11’e giremediği için mutsuz olduğu iddia ediliyor.

İtalyan golcü’ nün sözleşmesinde yer alan 35 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi konan Zaniolo’ ya yapılan tekliflerin 20 milyon Euro’yu geçmeyeceği iddia ediliyor.

İLK 11’ E GİRMEYİ ÇOK İSTİYOR

23 Yasındaki İtalyan golcü Nicolò Zaniolo devre arasında katıldığı sarı kırmızılı takım da iyi bir hazırlık süreci geçirdi.

Hazırlık sürecinde kendisini kanıtladığını düşünen İtalyan golcü Nicolò Zaniolo süper lig de sonradan da oyuna dahil olarak takımına da katkı verdi.

Oyuna daha çok sonradan dahil olarak sarı kırmızılı takıma destek veren golcü oyuncu bu sezon son zamanlar da yeterli süreyi alamadığı içinde canı sıkkın görünüyor.

Süper lig de son İstanbulspor maçında oyuna girdikten 6 dakika sonra direkt kırmızı kart gören Nicolo Zaniolo’nun en az 2 maç ceza alması bekleniyor.

Sorunlu bir isim olduğunu gelmeden de bilinene hırçın bir isim olduğu belli olan 23 Yasındaki İtalyan golcü Nicolò Zaniolo sezon sonuna doğru yaptığı bu gereksiz hamle kart onu daha çok geriye götürecek.

Süre almakta zorlanan oyuncu süper lig de son Fenerbahçe maçında şans verilmesi halinde süre ala bilirken bir ihtimal de sezonu simdi den kapatması.

SARI KIRMIZILI FORMA İLE NELER YAPTI?

İtalyan golcü sarı kırmızılı forma ile süper lig de bu sezon 9 karşılaşmada süre alırken sadece 1 karşılaşmada ilk 11 de başladı.

Sarı kırmızılı forma ile 3 gol kaydeden İtalyan golcü bu sezonu bu şekilde tamamlaması bekleniyor.