Hakkarigücü’nden Sürpriz Transfer

Hakkarigücü, 31 yaşındaki Michelle Aparecida’yı kadrosuna kattı. Aparecida başka bir takımla görüşmek için Türkiye’ye gelmişti. Brezilya’dan Türkiye’ye gelen oyuncuyu kadrosuna katan Hakkarigücü büyük bir transfer çalımına imza attı. Yaptığı başarılı transferlerle sezona iddialı başlayan Hakkarigücü, ligin ilk devresinde A Grubu’nu namağlup 3. sırada tamamlamasının ardından ikinci yarıda yaşadığı mağlubiyetler nedeniyle sezonu 22 puanla 7. sırada bitirdi ve play-off oynamaya hak kazandı.

Play-off birinci turunda Fenerbahçe‘ye rakip olan Hakkarigücü, geçen sene elendiği rakibine karşı başarılı olarak hedeflediği şampiyonluğa ulaşmak için ara transfer döneminde kadrosunu takviye etti. Kadrosunu kuvvetlendirmek adına büyük bir sürprize imza atan Hakkarigücü, Brezilya’dan Türkiye’ye başka bir kulüple görüşmeye gelen 31 yaşındaki kaleci Michelle Aparecida‘yı kendi kadrosuna kattı.

Tecrübeli kaleci kente gelerek vakit kaybetmeden takımla çalışmalara başladı. Kentte bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden başarılı kaleci, ilk kez Türkiye’ye geldiğini ve takımıyla şampiyonluk yaşayıp başarılar elde etmek istediğini belirtti.

Cihan Doğan’dan Takımına Destek

Fenerbahçe’yi yenmek istediklerini belirten yardımcı antrenör Cihan Doğan bunun imkansız olmadığını belirterek takımına destek oldu. Takımdaki eksik mevkilere transfer yapmak için çalışmaların devam ettiğini belirten Doğan,
takımdan giden ve yeni gelecek isimlerin olduğunu belirtti.