Boluspor önde kapattı

İlk Yarıyı Boluspor Önde Kapattı: Altayspor 0 – 1 Boluspor

TFF 1. Lig 21. haftada Altasypor – Boluspor karşılaşması saat 19.00’da hakem Erkan Özdamar’ın ilk düdüğü ile başladı. Kritik bir karşılaşmaya çıkan ve zorlu deplasmanda mutlak galibiyet elde etmek isteyen Boluspor rakibi karşısında ilk yarıyı 1 – 0 önde kapattı. Boluspor’un golü 30. dakikada Burak Bekaroğlu’ndan geldi. Başka gol sesi çıkmayınca ilk yarıyı Boluspor önde kapattı.

Karşılaşmanın İlk 11’leri

Ev sahibi Altayspor karşılaşmaya Cihan Topaloğu, Erhan, Cenk Özkaçar, Abdülkerim Bardakçı, Özgür Özkaya, Tavares, Alhassan, Kappel, Putsilla, Turgut Doğan Şahin ve Paixao 11’i ile başladı. Konuk Boluspor ise Mosquera, Hayrullah, Adilehou, Burak Bekaroğlu, Emre, Arif Morkaya, Halilovic, Gökhan Sazdağı, Mustafa Durak, Delarge ve Rok Kidric 11’i ile sahaya çıktı.

İlk Yarıdan Notlar

Karşılaşma Erkan Özdamar’ın düdüğü ile 19.00’da başladı . 28. dakikada Boluspor’da zorunlu bir oyuncu değişikliği gerçekleşti. Emre Öztürk kenara gelirken Fethi Özer oyuna dahil oldu. Hemen sonrasında 30. dakikada Boluspor aradığı golü buldu ve 1 – 0 öne geçti. Gol savunma oyuncusu Burak Bekaroğlu ile geldi. İlk yarıda başka gol sesi çıkmadı.