Başakşehir’de Luka Milivojevic Transferi Olmadı

İstanbul ekibi Başakşehir yeni sezon hazırlıklarına başladılar. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Emre Belözoğlu yönetimindeki Başakşehir de Burdur kampı tamamlandı.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesislerin de sıkı bir hazırlık süreci içinden geçen Emre Belözoğlu yönetimindeki Başakşehir hazırlıklarına tamamlayıp artık İstanbul dönüş yapıldı.

Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam eden Başakşehir önemli isimler ile kadrosunu güçlendirmeye devam ediyorlar.

İstanbul ekibi Başakşehir yeni sezon da ilk hedefleri geçen sezon olduğu gibi yeni sezon da da süper ligi iyi bir yer de bitirerek gelecek sezon yeniden Avrupa liglerinde mücadele ede bilecek bir takım oluşturmak istiyorlar.

Avrupa da her sezon olmak isteyen Başakşehir yeni sezon planlamasını da ilk önce buna göre yapıyorlar.

İstanbul ekibinde yeni sezon öncesinde önemli ayrılıklar gerçekleşmişti. Orta sahada tecrübeli isim Lucas Biglia ile yollar ayrılırken, Caner Erkin ile de veda edilen önemli isimler oldular.

Yeni sezon öncesinde bütçeleri doğrultusunda transfer çalışmalarına devam eden Başakşehir iki transfer ile kadrosunu güçlendirdiler.

İlk takviyesi hücum hattına Santrafora gelen Başakşehir 28 yasındaki Polonyalı golcü Krzysztof Piatek ile anlaştılar.

Merkez orta sahasında ise 30 yasındaki tecrübeli isim Mehdi Abeid ile güçlendiren Başakşehir ‘de transfer süreci devam edecek.

Luka Milivojevic transferinde ise Başakşehir istediğini alamadı. Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Luka Milivojevic transferine dair açıklamalar yaparak, deneyimli ön liberonun transferinin gerçekleşmediğini belirtildi.

EMRE BELÖZOĞLU AÇIKLADI TRANSFER GERÇEKLEŞMEDİ

İstanbul ekibi Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Luka Milivojevic transferine dair açıklamalar yaptı. Deneyimli ön liberonun transferinin gerçekleşmediğini belirten teknik adam Emre Belözoğlu, oyuncunun yeni adresini de kendisi açıkladı.

Yeni sezonun Transfer çalışmalarını sürdüren İstanbul ekibi Başakşehir, bir süredir temaslarda olduğu oyuncuda mutlu sona ulaşamadı. Teknik direktör Emre Belözoğlu, tecrübeli futbolcunun transferinin maliyete takıldığını bildirdi.

32 yasındaki tecrübeli ön libero Luka Milivojevic‘in İstanbul ekibi Başakşehir’e transferi beklenirken kötü haberi teknik adam Emre Belözoğlu verdi.

32 yaşındaki futbolcuyu istediklerini söyleyen teknik adam Emre Belözoğlu, oyuncunun maliyeti sebebiyle transferin gerçekleşmediğini bizzat kendisi açıkladı.

Transferi için çok uğraşılan isimlerden birisi olan 32 yasındaki tecrübeli ön libero Luka Milivojevic de İstanbul ekibi Başakşehir kısıtlı bütçesi ile bu transferin altından kalkmakta zorlandılar.

Ekonomik olarak çok iyi durumda olmayan kısıtlı bir bütçe ile transfer çalışmalarına devam eden İstanbul ekibinde 32 yasındaki tecrübeli ön libero Luka Milivojevic kararını Dubai’ den yana kullandığı ortaya çıktı.

LUKA MİLİVOJEVİC KARARINI DUBAİDEN YANA KULLANDI

32 yasındaki tecrübeli ön libero Luka Milivojevic İstanbul ekibi Başakşehir transfer olmayan oyuncu kariyerine Dubai’ de devam edecek.

Son olarak Crystal Palace forması giyen deneyimli ön libero, 2022-23 sezonunda toplam 21 maça çıktı ve 1 gollük katkı verdi.