Beypiliç Boluspor’dan İlk Beraberlik Geldi; 1-1

TFF 1. Lig’in 6. Haftası için nefesler tutulmaya devam ediyor. 6. Hafta mücadelesi için Beypiliç Boluspor ile İstanbulspor ekipleri aynı sahada buluştu ve kıran kırana bir mücadele ortaya çıktı.

Mücadeleden taraflar 1-1 skoruyla ayrılırken birer beraberlik puanını da evlerine götürdü. Bolu ekibi böylelikle hem yenilgi almamaya devam ederken hem de ilk beraberliğini de almış oldu. Böylelikle puanını 7’ye çıkaran ekip, sıralamada 8. Sırada kendisine yer buldu.

Diğer taraftan İstanbulspor’da ilk beraberliğine merhaba diyen ekiplerden biri oldu ve hanesine eklediği 1 puanı ile toplamda 4 puana ulaştı. Sıralamada 18. Sırada kendisine yer buldu ve son sırada yer almaktan averaj farkıyla kurtuldu.

Maça İstanbul ekibinin kırmızı karta damga vururken ekip son 15 dakikayı 10 kişi tamamladı.

Karşılaşma Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanırken karşılaşmanın hakemliklerini Yasin Kol, Kemal Elmas ve Alican Alp üstlendi.

Gelen İlk Beraberlikte Boluspor Maçının Detayları

Karşılaşmanın ilk yarısı gol sesi olmadan geçti fakat ikinci yarıya gelindiğinde mücadele sertleşti. 53. Dakikadaki ilk gol sesi konuk ekip İstanbulspor’dan geldi. Miray Bağış’tan gelen gol sesi skor tablosundaki dengeyi değiştirirken skoru 1-0 yaptı.

Karşılaşmanı son dakikalarına kadar başka gol sesi duyulmasa da kırmızı kart maça damgasını vurdu. Valon Ethemi’ye 76. Dakikada giden kırmızı kart ismi oyun dışı bırakırken İstanbul ekibi, karşılaşmayı 10 kişi olarak tamamladı. 89. Dakikada ise Boluspor atağı geldi ve son dakikalarda mağlubiyet geri tepti.

Oden Marshall golüyle skor tablosu 1-1 skoruyla eşitlenirken 90 dakikada başka gol sesi duyulmadı. Taraflar berabere sahadan ayrıldı.

Beypiliç Boluspor’un Maç Kadrosu

Son dakikalarda Oden Marshall golüyle gelen beraberlik sonucunda formasını terleten isimler şu şekildeydi;

Beypiliç Boluspor: Selmani – Mehmet Zahit, Fethi, Roshi, Bregu (Dk.78 Novak), Ali Keten, Abdurrahim, Eray (Dk 90+2 Talha), Abdurrahman, Bertu Alican (Dk.66 Marshal), Kassongo

İstanbulspor: Alperen – Oğuzhan, Etoga, Muhammer Sarıkaya (Dk. 57 Erdem), Kağan Miray (Dk. 75 Ferhat), Emrecan, Ali Yaşar, Melih, Cajic (Dk.63 Roca), Ethemi, İbrahim