Boluspor Altayspor

Boluspor Altayspor Deplasmanı Hazırlıklarını Sürdürüyor

TFF 1. Lig’de 21. haftada Altayspor deplasmanına gidecek olan Boluspor’da hazırlıklar devam ediyor. Pazar günü oynancak karşılaşma için antrenmanlar devam ederken taraftarından yöneticilerine Boluspor’a destekler büyüyor. Toparlanma sürecine giren Boluspor Altayspor karşısında puan istiyor. Karşılaşma öncesi play – off potasında bulunan ev sahibi Altayspor yerini korumak için galibiyet istiyor. Konuk Boluspor ise kümede kalmak adına 3 puan arıyor.

Boluspor Antrenmanından Notlar

Boluspor’da zorlu karşılaşma için hazırlıklara devam ediliyor. Teknik Direktör Osman Özköylü eşliğinde gerçekleştirilen antrenmanda ısınma hareketleri sonrasında 5’e 2 pas çalışması yapıldı. Sonrasında dar alan pas çalışması ve strecthing ile antrenman tamamlandı. Boluspor antrenmanında kulüp başkanı Necip Çarıkçı ve Futbol Sorumlusu Hakkı Öztabağ’da yer alarak oyunculara moral verdi.

Altayspor ve Boluspor 53. Karşılaşmaya Çıkacak

Ülkemizin köklü kulüplerinden olan iki ekip tarihinde 52 kez karşı karşıya geldi. Oynanan 52 karşılaşmada 17 galibiyet ile üstünlük kuran Boluspor oldu. Altayspor ise 16 kez galip gelirken taraflar 19 müsabakada birbirlerine üstünlük sağlayamadı. Sezonun ilk yarısında Boluspor evinde rakibine 2 – 0 mağlup olmuştu. Boluspor Altayspor deplasmanına 9 Şubat Pazar saat saat 19.00’da çıkacak.