BOLUSPOR OLARAK İYİ HAZIRLIK DÖNEMİ VE İSABETLİ TRANSFERLERİN NETİCESİNİ GÖRÜYORUZ

Sinan Barut

Haftayı İki Galibiyet ile Tamamlayan Bolu Belediyespor Başkanı Sinan Barut: Sezon öncesi geçirdiğimiz iyi hazırlık döneminin ve isabetli transferlerin neticesini görüyoruz. 2020-2021 sezonu Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi galibiyetlerini katlayarak devam ediyor. Ligde oynadığı 6 maçını da kazanan Bolu Belediyespor kadın voleybol takımı galibiyetlerinin yanına Hentbol Kadınlar 1. Ligi takımının galibiyeti eklenerek başarılı bir hafta geçirdi.

KADIN HENTBOL TAKIMI ÜSTÜNLÜĞÜ HİÇ KAYBETMEDİ

Bolu Belediyespor Kadın Hentbol Takımı

Bolu Belediyespor Kadın Hentbol takımı Ordu Gençlerbirliği takımını kendi sahasında ağırladı. Maç boyunca üstünlüğünü hiç kaybetmeyen Bolu Belediyespor 40-21 galip geldi. Maçın ilk dakikaların sonuna kadar üstünlüğünü karşı takıma kabul ettiren takım devreyi 23-8, 15 sayı farkla tamamladı.

İkinci devre ligde daha az süreye sahip olan oyuncularına süre veren baş antrenör Sercan Marangoz maçı 40-21, 19 sayı farkla galip tamamladı. Maçta Bolu Belediyespor’un genç oyuncusu Aylin Ergin 8 gol atarak karılaşmada en skorer isim oldu. 2000 doğumlu oyuncu gösterdiği başarılar ile adından söz ettirdi.

“BOLUNUN SULTANLARI BAŞARILARINI KATLIYOR”

Her iki takımda oldukça başarılı bir hafta geçirdi. Bu hem başkan Sinan Barut’u hem de taraftarı sevindirdi. Bolu Belediyespor başkanı Sinan Barut ise; “Hem voleybol da hem de hentbol da takımlarımız haftayı galibiyetle tamamladılar. Voleybol takımımız ligde oynadığı 6 maçını da kazanmasını bildi. Sezon öncesi geçirdiğimiz iyi hazırlık döneminin ve isabetli transferlerin neticesini görüyoruz. Bolunun Sultanları ligin başından bu yana yüzümüzü güldürüyorlar. Başarıları ile kulübümüze ve sporcularımıza destekler de sürüyor. Bu birlikteliğin bizleri sezon sonunda mutlu sona ulaştıracağına eminiz. Ciddiyeti elden bırakmadan el birliği ile Bolumuzun her hafta yüzünü güldürmeye, aldığımız galibiyetlerle bu başarımızı sürdüreceğimize inanıyorum. Haftayı galibiyetlerle kapatan iki takımımızın teknik heyetlerini ve sporcularını kutluyorum” açıklamalarında bulundu.

Başarılını devam ettirmeyi planlayan sultanlar bu gidişle ligi birinci kapatmayı istiyor. Hentbol kadın takımı da voleybol takımı gibi Bolu taraftarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sinan Barut aynı zamanda Bolu Belediyespor’a yaptıkları desteklerden dolayı birçok iş insanına, spor takımlarını yalnız bırakmayan Bolu esnafına, Bolu Belediyesi’ne ve başkan Tanju Özcan’a teşekkürlerini iletti.