Boluspor Teknik Direktörü Umutlu Konuştu!

Boluspor Teknik Direktörü Umutlu Konuştu!

Beypiliç Boluspor Teknik Direktörü olan Ahmet Taşyürek, geleceğe dair umut dolu konuştu! Boluspor futbol takımının bu sezon itibariyle beklentileri karşılayabileceğini ifade eden Taşyürek, yeni sezona dair umutlu konuştu. Bu ara bolu ekibinin maçlar için etkili bir şekilde hazırlandığı da ifade ediliyor.

Bolu temsilcisi futbol takımının teknik direktörü olan Ahmet Taşyürek; 21 Eylül tarihindeki maç için etkili bir antrenman süreci içerisinde yer aldıklarını ifade etti. 21 Eylül 2020 tarihi itibariyle Adana Demirspor takımıyla deplasmanda karşılaşacak olan Boluspor’un etkili bir çalışmanın içerisinde yer aldığı biliniyor.

Boluspor Teknik Direktörü Umutlu Konuştu!

Boluspor Teknik Direktörü Çalışmaları Anlattı!

Boluspor futbol takımının teknik sorumlusu olan Ahmet Taşyürek; takımının son durumuna dair önemli açıklamalara imzasını attı. Takımının kulübe ait Karaçayır Mahallesinde yer alan tesislerde hazırlık yaptığından söz eden teknik adam, Boluspor’un ara vermeden çalışmalarına devam ettiğini de ifade etti.

Öte yandan Bolu temsilcisi takımın antrenmanlarında 5’2 2 olmak üzer top kapça çalışması yaptığı da ifade ediliyor. Ayrıca takımın etkili bir antrenman sürecinin içerisinden geçtiği de belirtiliyor!

Güncel Yazılar