Boluspor Eski Teknik Direktörü Açıkladı

Boluspor Eski Teknik Direktörü Açıkladı

Bu sezon ligde tutunma konusunda etkili performans ortaya koyan Boluspor eski teknik direktörü olan Osman Özköylü, önemli açıklamalarda bulundu. Kendi çalıştırdığı döneme dair düşüncelerini paylaşan eski teknik adam; önemli değerlendirmelerde de bulundu.

Döneminde birtakım talihsizlikler yaşadıklarını ifade eden Osman Özköylü, özelikle maç kazanmak konusunda talihsiz olaylar yaşadıklarını vurguladı. Kendi çalıştırdığı dönemde iyi maçlar ortaya koyabilmeyi başardıklarını ifade eden Özköylü, o dönem için takımı çok iyi bir seviyeye getirdiklerini de vurguladı.

Boluspor Eski Teknik Direktörü: Talihsizlikler Yaşadık

Boluspor futbol takımını çalıştırdığı döneme açıklamalarda bulunan eski teknik adam Osman Özköylü o dönem maç kazanamamalarını da talihsizliklere bağladı. Boluspor takımına geldiğinde beklemediğim bir takımla karşılaştım diyen Özköylü, o dönem kadro planlamasının dahi hatalı olduğunu ifade etti.

Kendisinin Boluspor takımından 5 haftada gittiğini belirten Özköylü, özellikle sezon başında takımın kuruluşunda olmamasının en temel sorun olduğunu vurguladı. Takımın hazırlanışında kendisinin olmamasının önemli sorunları beraberinde getirdiğini ifade eden Özköylü, kendisi Boluspor takımına geldiğinde pek çok sorunun da ortada olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar