Boluspor Başkanlığı Bir Onurdur!

Boluspor Başkanlığı Bir Onurdur!

Geçtiğimiz sezon sonunda ligde kalmayı başaran Boluspor’da yeni başkanın kim olacağı sorusu yanıtını arıyor. Boluspor başkanlığı bir onurdur! Diye açıklamada bulunan Bolu Belediyespor Başkanı, önemli açıklamalarda bulundu. Bolu Belediyespor başkanı Sinan Barut; şayet herkesin destekleyeceği bir aday olması durumunda başkanlığa aday olabileceğini belirtti.

Boluspor takımının başkanı olman bir onur olduğunu ifade eden Sinan Barut, başkanlık için birilerinin ikna edilmesine de karşı olduğunu ifade etti. Boluspor takımına başkan olmanın her şeyden önce bir onur olduğunu ifade eden Sinan Barut, ayrıca başkanlığın fedakarlık gerektirdiğini de sözlerine ekledi.

Boluspor Başkanlığı Hakkında Konuştu!

Bolu Belediyespor başkanı Sinan Barut, Boluspor takımının başkanlığına dair önemli açıklamalarda bulundu. Şayet camiada bir uzlaşı sağlanacak olursa başkan olmak için aday olabileceğini ifade eden başkan Barut, bu görevin fedakarlık gerektirdiğinin de altını çizdi.

Başkanlık için birilerinin ikna edilmesinin hatalı bir davranış olduğunu ifade eden Sinan Barut, yine başkanlık için birilerinin isim vermesinin de hatalı olduğunu belirtti. Kendisinin başkanlığı için de herkesin desteğinin alınmasının şart olduğu ifade etti.

Güncel Yazılar