Boluspor Başkanı Ligde Kalacağız!

Boluspor Başkanı Ligde Kalacağız!

TFF 1. Ligde kalma mücadelesi veren Boluspor futbol takımının ligde kalmak için etkili bir mücadele verdiği biliniyor. Tam da bu noktada Boluspor başkanı ligde kalacağına inançlarının tam olduğunu ifade etti. Necip Çarıkçı Boluspor’un ligde kalması için etkili bir performansı ortaya koyacağına inandıklarını ifade etti.

Boluspor’u ligde bırakacağız diyen Necip Çarıkçı, takımın ligde kalmaya inandıklarını da ifade etti. Korona virüs süreci sonrasında etkili bir performans ortaya koyabilen Boluspor, ligde kalmak yolunda etkili bir mücadeleye de imza atmayı başardı.

Boluspor Başkanı Umutlu Konuştu

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor takımının bu sezon itibariyle ligde kalma mücadelesi verdiği ifade ediliyor. Boluspor başkanı Necip Çarıkcı bu konuya dair önemli açıklamalarda bulundu. Takımının özellikle yaşadığı şansızlıklardan dolayı bu durumda olduğu ifade eden başkan, takımının ligde kalacağına inandığını ifade etti.

Boluspor takımının ligdeki 3 aylık ara dönemde ligin açılmasına hazırlık yapan oyuncuları, ara dönem sonrasında etkili bir mücadele de ortaya koymayı başardı. Takımının ligde kalacağına inan Necip Çarıkcı, oyuncuların da inancının tam olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar