her maç final

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı Her Maç Final Niteliğinde

TFF 1. Lig’de son sırada bulunan Boluspor’da başkan Necip Çarıkçı açıklamalarda bulundu. Boluspor buralarda olmayı hak etmiyor diyerek başlayan başkan Çarıkçı hakem hatalarından ciddi zararlar gördüklerini söyledi. Ligde kalmayı başarabileceklerini söyleyen Çarıkçı her maç final niteliğinde derken kalan 12 karşılaşmadan alınacak puanlarla ligde kalacaklarını ifade etti.

Çarıkçı: Son Haftalarda İyi Oynuyoruz

Başkan Çarıkçı ”Son 4 – 5 haftada etkili ve iyi bir oyun oynadık. Ancak gerek hakem hataları gerek son dakikalarda yediğimiz gollere engel olamamamız bizi son sıralara geriletti. Ancak kalan 12 maçta alacağımız puanlarla ligde kalmayı başaracağımızı düşünüyorum.” dedi. Boluspor Başkanı zorlu fikstür için kadro derinliklerinin yeterli olduğunu söylerken ”Genç oyuncularımızın varlığı elimizi güçlendiriyor.” dedi.

Çıkış Bir Kıvılcım Arıyoruz

Başkan Necip Çarıkçı ”Adana Demirspor, BB Erzurumspor, Altay Spor ve Ümraniyespor karşılaşmalarında etkili bir oyun ortaya koyduk.” derken netice alamadıkları için çıkışa geçemediklerini belirtti. ”Alacağımız bir 3 puan bize lige tutunduracak ve moral getirecek.” diyen Başkan Çarıkçı her maç final niteliğinde diyerek kalan 12 maçın önemini kavradıklarını söyledi.