Boluspor kafilesi

Boluspor Kafilesi İstanbulspor Deplasmanı Yolculuğuna Başladı

TFF 1. Lig 23. haftada İstanbulspor’a konuk olacak olan Boluspor hazırlıklarını tamamlayarak mücadele için İstanbul yolculuğuna çıktı. Teknik heyet ve oyunculardan oluşan Boluspor kafilesi İstanbulspor mücadelesi için otobüsle hareket etti. Zor günler geçiren Boluspor camiası kafileyi yolcu ederken kurban kesti ve dualarla deplasmana gönderdi.

Başkan Necip Çarıkçı: Dönüm Maçımız Olacak

Kafile ile birlikte yola çıkan Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıkçı ”Geçtiğimiz sene İstanbulspor karşılaşması bizim için dönüm noktası olmuştu. İstanbulspor karşılaşmasından alacağımız 3 puan ile yine aynı süreci başlatmak düşüncesindeyiz. Kurbanımızı kesip dualarla yola çıktık. İnşallah güzel bir netice alacağız.” açıklamasında bulundu. Başkan Çarıkçı ”Teknik heyetimize ve oyuncularımıza güvenimiz tam, destek olmak için bizde birlikte gidiyoruz. Deplasmandan 3 puanla dönerek meşaleyi yakacağız.” dedi.

Boluspor’dan Bursaspor’a Geçmiş Olsun Mesajı

23. haftada oynanan bir diğer karşılaşma BB Erzurumspor – Bursaspor mücadelesi için yola çıkan Bursaspor taraftarları yolda kaza geçirmişti. Bu üzücü olayla ilgili de kulübün resmi sitesinden yazılı açıklama yayınlayan Boluspor ”Bu üzücü kazada yaralanan Bursaspor taraftarlarına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor ve acil şifalar diliyoruz.” dedi. İstanbulspor mücadelesi için yola çıkan Boluspor kafilesi akşam saatlerinde İstanbul’da olacak.