Boluspor 3 puan

Boluspor 3 Puan Hasretine İstanbul’da Son Vermek İstiyor

TFF 1. Lig’de son sıraya demirleyen Boluspor kümede kalma yolunda bir kıvılcım için İstanbulspor karşısında kazanmak istiyor. İstanbulspor deplasmanına kesilen kurban ve dualarla giden Boluspor geçmişte olduğu gibi yine bir İstanbulspor deplasmanı morali ile çıkış yakalamak istiyor. En son galibiyetini 13 hafta önce Keçiörengücü karşısında alan Boluspor son haftalarda iyi bir oyun ortaya koymasına rağmen kazanamadı. Boluspor 3 puan hasretine İstanbulspor mücadelesi ile son vermek istiyor.

Boluspor 13 Haftadır Kazanamıyor

Teknik Direktör Osman Özköylü birlik çağrısı yaparak takımın toparlanmasına katkıda bulunmuştu. İyi bir transfer dönemi de geçiren Boluspor ikinci yarıda karşılaşmalarda etkili bir oyun ortaya koymasına rağmen 3 puana kavuşamadı. 13 haftadır galibiyeti unutan Boluspor birçok karşılaşmada ilk golü bularak öne geçmesine rağmen galibiyet çıkaramadı.

Boluspor İstanbulspor Mücadelesi İle Çıkışa Geçmek İstiyor

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı İstanbulspor karşılaşmasının kendileri için çıkış mücadelesi olacağını ifade ederek ”Boluspor 3 puan ile zorlu deplasmandan dönerek lige tutunacak.” açıklamasında bulundu. Teknik heyet ve oyuncu kafilesi de istekli ve inançlı bir şekilde karşılaşmaya hazırlandı. Zorlu mücadele saat 19.00’da başlayacak.