Boluspor'da İstanbulspor 11'i

Çıkış Arayan Boluspor’da İstanbulspor 11’i Açıklandı

TFF 1. Lig’de son sıraya demirleyen Boluspor çıkış karşılaşması olarak gördüğü İstanbulspor deplasmanında galibiyet arayacak. Ligin sonuna doğru adım adım gidilirken zamanı tükenen Boluspor İstanbulspor deplasmanından 3 puan çıkarmak için hücum ağırlıklı bir kadro ile sahada olacak. Karşılaşmaya dakikalar kala Boluspor’da İstanbulspor 11’i açıklandı.

Karşılaşmanın 11’leri Belli Oldu

İstanbulspor kalesini Alperen koruyacak. Defansta Zafer Şensoy, Wellinton, Etoga ve Oğuzhan görev alacak. Onur Ergün ön libero bölgesini koruyacak. Orta alanda Cajic, İssah, Melih Kabasakal ve Ali Dere oynayacak. Gol silahı ise Diouf olacak.

Boluspor’da Kaleyi Mosquera koruyacak. Savunma hattında Seth, İsmail, Burak Bekaroğlu ve Halilovic görev alacak. Orta alanda Cumali ve Arif Morkaya ileri üçlüde Bilal, Delarge ve Mustafa forvet hattında ise Gökhan görev alacak.

Boluspor Çıkış Arıyor

Kümede kalmak için bir kıvılcım arayan Boluspor İstanbulspor deplasmanında alınacak bir galibiyet ile çıkışa geçmek istiyor. Boluspor camiası yönetiminden teknik heyetine oyunculardan taraftarlara bütünüyle İstanbulspor karşılaşmasına odaklandı. Deplasmandan alınacak 3 puanın önemini kavrayan Boluspor’da İstanbulspor 11’i taraftarların tezahüratlarıyla sahaya ayak bastı.