Boluspor Akhisarspor Maçı 0 – 1

Boluspor Akhisarspor Maçı 0 – 1

TFF 1. Ligde kalma mücadelesi veren takımlar arasında yer alan Boluspor futbol takımı oynamış olduğu Akhisarspor maçını kaybetti. Boluspor Akhisarspor maçı 1 – 0 Akhisar temsilcisi takımın üstünlüğüyle sona erdi. Böylece Boluspor bir an önce küme düşme potasından çıkma hedefinden de geri atmış oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi 33. Hafta maçları arasında yer alan Boluspor ve Akhisarspor karşılaşmasının kaybedilmesi Boluspor takımında moralleri bozdu. Henüz maçın 5. Dakikasında yediği golle maçı kaybeden Boluspor, önemli bir fırsatı da tepmiş oldu.

Boluspor Akhisarspor Maçı Sonucu

Ligin 33. Hafta maçları arasında yer alan Boluspor Akhisarspor maçı, Bolu temsilcisi takımın yenilgisiyle sona erdi. Maçın 5 dakikası itibariyle Cocalic’in kafa vuruşunun gol olması neticesinde Akhisarspor’a yenilen Boluspor, ligde kalma umutlarını da zora soktu.

Bolu Atatürk Stadında oynan Boluspor Akhisarspor karşılaşmasının 1 – 0 Akhisarspor’un üstünlüğüyle sona erdiği belirtildi. Bu maçın hakemleri ise Ümit Öztürk, Mehmet Salim Mazlum ile Mehmet Cem Hanoğlu yapıyor. Bu maç sonrasında açıklama yapan Boluspor takımının başkanı; Boluspor takımının ligde kalacağını ifade etti.

Güncel Yazılar