Boluspor Kümede Kalabilecek Mi?

Boluspor Kümede Kalabilecek Mi?

TFF 1. Ligde beklediğini şimdiye kadar bulamayan takımlar arasında yer alan Boluspor kümede kalabilecek mi? Son mağlubiyet sonrasında kümede kalma umudunu zora sokan Boluspor takımının lige tutunabilmesi için en az 1 puan alması gerekiyor.

Boluspor futbol takımı Akhisarspor futbol takımına 1 – 0 yenilince kümede kalma şansını da zora sokmuş oldu. Öte yandan Boluspor futbol takımına dair yapılan yorumlarda takımın ligde kalabilmesi için en az 1 puan almasının gerekli olduğu da vurgulanıyor.

Bu Sezon Boluspor Kümede Kalabilecek Mi?

Geçtiğimiz sezon itibariyle çok sayıda farklı teknik direktörle çalışmak durumunda kalan Boluspor Kümede Kalabilecek Mi? Bu sorunun yanıtı önümüzdeki hafta sonu netlik kazanacak. Sezona ilk önce Giray Bulak yönetiminde başlayan Boluspor daha sonra Osman Özköylü ile yola devam etmişti.

En son Fırat Gül ile çalışma kararı alan Boluspor futbol takımı, korona süreci sonrasında da pek istediğini bulamadı. Ligde son haftaya gelindiğinde ise Boluspor futbol takımının ligde kalabilmesi için en az 1 puan almasının şart olduğu ortaya çıktı.

Boluspor takımının kümede kalıp kalmayacağının en büyük göstergelerinden biride güvenilir bahis siteleri nin oynanan müsabakalarda Boluspor’a verdiği oranlara bakmaktır. An itibarı ile ben güvenli bölgede olduklarını düşünüyorum.

Güncel Yazılar