Boluspor teknik direktörü Fırat Gül

Fırat Gülden Önemli Açıklamalar!

Boluspor Altınordu maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Fırat Gül, maç hakkındaki görüşlerini basın mensuplarıyla paylaştı. Boluspor teknik direktörü Fırat Gül, yapmış olduğu açıklamada Altınordu takımıyla berabere kalmalarını yorumladı.

Takımının oynadığı oyundan memnun olduğunu ifade eden Gül, istedikleri pek çok şeyi sahaya yansıtabildiklerini de vurguladı. Yapmış olduğu basın toplantısında Altınıordu takımıyla 0 – 0 berabere kalmalarını yorumlayan Fırat Gül, kendi oyunlarını rakibe kabul ettirdiklerini de ifade etti.

Rakip Bizim Oyunumuzu Kabul Etti

Maç boyunca oyunun kontrolünün kendilerinde olduğunu ifade eden Boluspor teknik direktörü Fırat Gül, rakibe kendi oyun anlayışlarını kabul ettirdiklerini de belirtti. Psikolojik olarak da üstün olan tarafın kendileri olduğunu ifade eden Gül, bu sayede sahaya istediklerini yansıtabildiklerini belirtti.

Genel olarak hem ceza sahasına giriş yüzdelerinin hem de topa sahip oluş süresinin kendilerinin lehinde olduğunu ifade eden Gül, takımından memnun olduğunu da ifade etti. Bu sayede maçtan 1 puan alabildiklerini ifade eden Boluspor teknik direktörü, bundan sonraki maçlar için de umutlu konuştu.

Güncel Yazılar