Boluspor futbol takımı

Bolusspor Derin Bir Nefes Aldı!

TFF 1. Lig düşme potasından uzak kalma hedefi bulunan Boluspor 29. Hafta maçları sonrasında nefes aldı. Özellikle Adana Demirspor futbol takımının Osmanlıspor futbol takımını 2 -1 mağlup etmesi sonrasında Boluspor futbol takımı derin bir nefes aldı.

TFF 1. Lig 29. Hafta maçları sonrasında ligin son hali netleşmeye başladı. Bu kapsamda bir an önce düşme hattından uzak kalma hedefi bulunan Boluspor Altınordu maçında beraberlik kazanmıştı. En yakın rakibi olan Osmanlıspor futbol takımını yakından takip eden Bolu temsilcisi, Osmanlıspor’un yenilmesiyle rahat bir nefes aldı.

Boluspor’da Puan Farkı 2’ye Çıktı

TFF 1. Ligde kalma mücadelesi veren Boluspor futbol takımı, 29. Hafta maçları sonrasında düşme potasından 2 puan uzak kalmayı başardı. Bu kapsamda en yakın rakibi ile 2 puan fark bulunan Boluspor, kalan maçlarını da kazanmayı istiyor.

Boluspor futbol takımı için çok önemli olan Adana Demirspor ile Osmanlıspor maçının sonucu, Bolu temsilcisinin tam da istediği gibi oldu. Adana Demirspor takımının Osmanlıspor maçını kazanması Bolu temsilcisinin de rahat bir nefes almasını sağladı.

Güncel Yazılar