Boluspor Altınordu maçı

Boluspor: 0 Altınordu: 0

TFF 1. Lig 29 hafta maçları arasında yer alan Boluspor Altınordu maçı, beraberlikle sonuçlandı. Pandemi sürecinde liglere ara verilmesi sonrasında her iki takımında oynadıkları bu ilk maç 0 – 0 berabere sonuçlandı. Korona virüs tedbirlerinin tam olarak uygulandığı maçta sahada seyirciler de yoktu.

Maçın genelinde her iki takımın da birkaç pozisyon yakalamayı başarmalarına rağmen maçta bir türlü gol sesi gelmedi. Korona virüs tedbirlerinden dolayı seyircisiz olarak oynatılan maçta gol sesi çıkmaması sonrasında bu maç 0 – 0 berabere sonuçlandı.

Boluspor 44. Dakikada Etkili Geldi!

Maçın 44. Dakikasında oldukça etkili bir hücum ortaya koyan Boluspor, bu ataktan gol çıkartamadı. Boluspor Altınordu maçı 44. Dakikasında Boluspor takımının futbolcusu olan Hayrullah’ın oldukça sert şutu kale direğinden geri döndü!

Maçın kalan bölümlerinde de gol olmayınca bu maç 0 – 0 beraberlikle sonuçlandı. Öte yandan maçın hakemliğini ise Volkan Bayarslan ile Mehmet Kısal ve Murat Ergin Gözütok yaptı. Bu maç sonrasında her iki takım da birer puana razı olmak durumunda kaldı.

Güncel Yazılar