Boluspor Altınordu maçı

Boluspor Altınordu Maçına Hazır!

TFF 1. Lige korona virüs önlemlerinden kaynaklı olarak ara verildikten sonraki dönemde liglerin yeniden başlayacak olmasıyla Boluspor takımı da hazırlıklarına başladı. Boluspor Altınordu maçı için oldukça etkili bir antrenman dönemine giriş yaptı. Bu kapsamda bu maçı kazanarak düşme potasından biran önce uzak kalmayı isteyen Boluspor, Altınordu maçına büyük önem gösteriyor.

Boluspor teknik direktörü olan Fırat Gül yapmış olduğu açıklamada pandemi sürecini iyi değerlendirdiklerini ifade etti. Bu kapsamda Fırat Gül Altınordu maçı kazanmak için ellerinden geleni yaparak, bir an önce düşme potasından uzaklaşmayı hedeflediklerini de belirtti. Öte yandan Boluspor takımının antrenman çalışmalarına hız kesmeden devam ettiği de biliniyor.

Fırat Gül: 3 Puan Almayı Hedefliyoruz!

Altınordu maçına mutlak galibiyet parolasıyla çıktıklarını ifade eden Fırat Gül, bu maçı kazanarak, düşme hattından uzak kalmayı planladıklarını ifade etti. Şuan için düşme hattının 1 puan üzerinde yer aldıklarını ifade eden Fırat Gül, bu 1 puanlık farklı açmak için etkili bir mücadeleyi ortaya koyacaklarını da ifade etti. Boluspor Altınordu maçı için etkili bir antrenman süreci içerisinde yer aldıklarını ifade eden Fırat Gül; bu maçtan mutlak galibiyetle ayrılmayı planladıklarını da ifade etti.

Güncel Yazılar