Boluspor teknik direktörü Fırat Gül

Boluspor Avantajını Sürdürebilecek mi?

TFF 1. Ligde bir an önce düşme potasından uzak kalmaya çalışan Boluspor futbol takımı, oldukça etkili bir antrenman dönemi geçiriyor. Boluspor teknik direktörü Fırat Gül yapmış olduğu açıklamada ligde iyi bir başlangıç yapmayı amaçladıklarını ifade ediliyor.

Düşme hattıyla arasında sadece 1 puan bulunan Boluspor, bundan dolayı zorlu bir sınav vermek durumunda. Bu noktada teknik direktör Fırat Gül öncülüğünde takımın son derece yoğun bir antrenman dönemi içerisinde yer aldığı da biliniyor.

Karaçayır Tesislerinde Antrenman!

Kulübe ait Karaçayır tesislerinde antrenman yapan Boluspor futbol takımı, ilk maçını kazanarak, ara dönemden sonraki ilk maçından 3 puanla ayrılmanın hesabını yapıyor. Bu kapsamda bir an önce düşme potasından uzaklaşmayı planlayan teknik ekip, bütün çalışmalarını da bu kapsamda devam ettiriyor.

Boluspor teknik direktörü Fırat Gül yapmış olduğu açıklamada ligin henüz bitmediğini bundan dolayı işi sıkı tutmaları gerektiğinin de altını çiziyor. Düşme hattının sadece 1 puan üzerinde yer aldıklarını ifade eden Gül, sezon sonuna kadar bu farklı açmayı planladıklarını da ifade ediyor.

Güncel Yazılar