Boluspor teknik direktörü Fırat Gül

Fırat Gül’ün Ekine Taze Güç!

Boluspor futbol takımının teknik direktörlüğü görevini üstlenen Fırat Gül ekibine yeni bir yardımcı antrenör dahil oldu. Bu kapsamda Boluspor teknik direktörü Fırat Gül ekibine yardımcı antrenör Anıl Cırıkoğlu’nu dahil etti. Böylece Boluspor takımının teknik ekibinin de gücüne güç kattığı ifade ediliyor.

Boluspor takımı liglerin açılacak olması haberinden sonra etkili bir şekilde antrenman sürecine dahil oldu. Oldukça yoğun bir şekilde hazırlık yapan kırmızı beyazlı takımın oldukça verimli bir şekilde çalıştıkları biliniyor. Öte yandan takımda teknik ekibe yeni bir yardımcı antrenörün de dahil olduğu belirtildi.

Takıma Yeni Bir Antrenör Geldi

Boluspor takımı bir an önce küme düşme potasının çok üzerine çıkmak için etkili bir mücadele ortaya koyuyor. Takımın teknik direktörü olan Fırat Gül, oldukça etkili bir antrenman programı uyguluyor. Bu kapsamda teknik ekibe yeni dahil olan Anıl Cırıkoğlu’nun oldukça faydalı olacağına da inanılıyor.

Boluspor teknik direktörü Fırat Gül, ekibine yeni dahil olan Anıl Cırıkoğlu’ndan çok şey bekliyor. Daha önce de bireysel olarak aktif bir şekilde antrenör olarak çalışan Cırıkoğlu; Boluspor takımına oldukça faydalı olacağa benziyor.

Güncel Yazılar