Boluspor futbol takımı

Boluspor Takımı Tam Kadro Çalışıyor!

Korona virüs süreci nedeniyle liglere verilen aranın sonlandırılacak olması sonrasında Boluspor futbol takımı da ektili bir şekilde çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Boluspor takımı tam kadro halinde antrenman çalışmalarına başladı. 29. Hafta maçını Altınordu takımıyla oynayacak olan Boluspor, bu maçın hazırlıklarına tam gaz devam ediyor!

Boluspor futbol takımının tesisleri olan Karayçayır Tesisleri bugünlerde Boluspor takımı oyuncularına ev sahipliği yapıyor. Uzunca aradan sonra çalışmalarına tesislerde başlayan Boluspor takımının oldukça etkili bir performans ortaya koyduğu da biliniyor. Özellikle 29. Hafta maçı olan Altınordu maçına sıkı bir şekilde hazırlanan Boluspor; bu maç için yoğun bir çalışmanın da içerisinde yer alıyor.

Fırat Gül Yönetimin Tam Gaz Antrenman

Boluspor futbol takımı teknik direktör Fırat Gül yönetiminde etkili bir antrenman sürecine dahil oldular. 29. Hafta maçı olan Altınordu maçına tam kadro olarak çalışan kırmızı beyazlı takım, oldukça iddialı bir şekilde hazırlıklarına devam ediyor.

TFF 1. Ligde topladığı 25 puanla 15. Sırada yer alan Boluspor, bir an önce düşme potasından uzaklaşmak istiyor. Düşme potasının hemen üzerinde Fırat Gül’ün öğrencileri, kalan maçlarını kazanarak, düşme potasından uzak kalmayı istiyor!

Güncel Yazılar