Boluspor Altınordu maçı

Boluspor’da Sakatlık Üzdü

TFF 1. Lig takımları arasında ye alan Boluspor futbol takımı etkili bir antrenman dönemine giriş yaptı. Bu kapsamda Boluspor Altınordu maçı hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Bu hazırlık sırasında futbolcuların da etkili bir mücadeleyi ortaya koydukları biliniyor. Bu kapsamda takımda sakatlık durumunun ortaya çıkmasının moralleri bozduğu ifade ediliyor.

Altınordu maçına tam gaz devam eden kırmızı beyazlı takımda sakatlık durumunun oluşması, moralleri bozdu. Gökhan Sazdağı ile Emirhan Özer antrenman sırasında sakatlandılar. Özellikle ligde küme düşme potasının hemen üzerinde yer alan Boluspor takımının biran önce bu gruptan uzaklaşmayı hedeflediği biliniyor.

İki Futbolcu Sakatlandı!

Antrenman sırasında iki futbolcusu sakatlanan Boluspor Altınordu maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda etkili bir mücadeleyi de ortaya koymayı başaran kırmızı beyazlı takım oyuncularının oldukça hırslı oldukları da ifade ediliyor.

Kümede kalmak için etkili bir mücadele ortaya oymak durumunda olan Boluspor takımı antrenörü Fırat Gül öncülüğünde hazırlık yaptığı biliniyor. Ancak iki  futbolcunun birden sakatlanmasının takımı olumsuz etkilediği de ifade ediliyor.