Boluspor Altınordu maçı

Boluspor Takımı Çalışmalarına Eksiklerle Devam Ediyor!

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor Altınordu maçı hazırlıklarına etkili bir çalışma programıyla devam ediyor. Öte yandan kırmızı beyazlı takımın çalışmalarına iki eksikle devam etmek durumunda olduğu da biliniyor. Bu kapsamda hem Gökhan Sazdağı hem de Poepon’dan eksik çalışan takımın Altınordu maçı için yoğun bir antrenman sürecinde olduğu da biliniyor.

Boluspor futbol takımı 29. Hafta maçı olan Altınordu maçı hazırlıklarına devam ediyor. Kulübün Karaçayır Tesislerinde devam eden antrenman çalışmalarına iki futbolcunun ise katılım gösteremediği ifade ediliyor. Bu futbolcuların ise Gökhan Sazdağı ile Poepon’un olduğu biliniyor.

Boluspor Altınordu Maçına Hazırlanıyor

Ligde biran önce düşme potasının çok üzerine çıkma hedefinde olan Boluspor Altınordu maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda takımın antrenman çalışmalarına iki eksikle devam etmesine rağmen morallerin de yerinde olduğu ifade ediliyor.

Boluspor teknik direktörü olan Fırat Gül öncülüğünde çalışan Kırmızı beyazlı takımının günü bir antrenmanla sonlandırdığı biliniyor.  Yapılan antrenman çalışmasında 5’e 2 pas çalışmasının yapılduğu ardından taktik oyunların çalışıldığı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar