Boluspor futbolcuları

Boluspor’da Mangal Sefası!

Korona virüs süreci sonrasında liglerin yeninden başlatılacak olmasından sonra Boluspor futbolcuları da etkili bir antrenman sürecine dahil olmuştu. Bir an önce düşme potasından uzaklaşmak isteyen Bolu temsilcisi takımın oldukça yoğun bir antrenman döneminin içerisinde yer aldığı biliniyor. Bu kapsamda takım oyuncularının mangal partisi yaparak, moral depoladıkları açıklandı.

Baluspor takımı çok az bir puan farkıyla düşme potasının hemen üzerinde yer alıyor. Bundan dolayı ara verilen süreç sonrasındaki tüm maçlarını kazanarak bir an önce düşme potasından uzak kalmak istiyor. Takımın teknik direktörü olan Fırat Gül öncülüğünde çalışmalarına devam eden futbolcuların oldukça neşeli oldukları da gözlemleniyor.

Boluspor Gölcükte Mangal Yaptı!

Bu sezon itibariyle zor bir sezon yaşayan Boluspor futbolcuları, son derece etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer alıyor. Bir an önce düşme potasından uzak kalmak isteyen takım oyuncuların bu hedef doğrultusunda etkili bir çalışma ortaya koydukları da biliniyor.

Bolu Gölcükte mangal yapan takım oyuncuları ve teknik ekibin, oldukça neşeli oldukları da gözlemleniyor. Bu kapsamda teknik ekibin bu moral ve motivasyonu da kullanarak ilk maçtan galibiyetle ayrılmayı planladığı da biliniyor.

Güncel Yazılar