Boluspor sosyal medya

Boluspor: Biz Bir Aileyiz!

Son zamanlarda Amerika’daki siyahilere karşı meydana gelen ırkçılık olaylarına karşı biz bir aileyiz diyen Boluspor, önemli bir paylaşımda bulundu. Boluspor sosyal medya hesabından paylaşılan bir fotoğraf, biz bir aileyiz etiketiyle paylaşıldı. Kırmızı beyazlı takımın resmi hesabında paylaşılan bu görsel kısa bir süre içerisinden büyük beğeni topladı.

Irkçılığa tepki gösterilen bu fotoğrafta beyaz ve siyah tenli futbolcuların birbirleriyle tokalaşırken ki fotoğrafları yayınlandı. Fotoğrafın altına biz bir aileyiz etiketinin düşülmüş olması ırkçılığa karşı önemli bir etkinlik olarak kabul edildi.

Boluspor Irkçılığa Tepkili!

Irkçılığa tepki gösteren Boluspor sosyal medya hesabı üzerinden ırkçılığa karşı tepki gösterdi. Takımdaki siyahi ve beyaz tenli futbolcuların resmini koyan takım yönetimi, biz bir aileyiz etiketini kullandı. Bu notun ise ırkçılığa tepki gösterilmesi amacıyla yazıldığı ifade edildi.

Bolusporlu futbolculardan Moise Adilehou ve Sincere Seth ile Gökhan Sazdağı ve Rok Kidric fotoğraf çektirdiler. Bu fotoğrafın altına biz bir aileyiz, ırkçılığa hayır! Etiketinin düşüldüğü ifade ediliyor.

Güncel Yazılar