Boluspor

Eski Bolusporlu Futbolcu Kulüp Satın Aldı

Ülkemizde ilk önce Fenerbahçe takımında forma giyen ardından Boluspor takımının da formasını giyen Andre Santos, ülkesinde kendisine kulüp satın aldı. 2009 – 2011 yıllarında Fenerbahçe takımında oynayan Santos daha sonra 2016 – 2018 yıllarında Boluspor’da görev almıştı.

Türkiye liglerinde bir iz bırakmayı da başarmış olan futbolcunun kendi ülkesinde bir takım satın aldığı bildirildi. Futbol kariyerine kendi ülkesinde noktalayan başarılı futbolcu; Brezilya’da bir takım alıyor. Futbol sonrasındaki kariyerine sıra dışı bir imza atan yetenekli futbolcunun bir şirket kurduğu da ifade ediliyor.

Atletico Metropolitano Takımını Satın Aldı

Kendi ülkesinde AS Sports firması üzerinden Atletico Metropolitano takımını satın alan Andre Santos; artık takımın başarılı olabilmesi için kafa yoruyor. Satın aldığı takımın tüm yönetimini tamamıyla kendisi yapacak olan Santos, takımının teknik direktörü olarak da Eduardo Costa’yı seçti.

Kendisi de eski milli takım oyuncusu olan Eduardo Costa da yeni takımının başarılı olması için etkili bir şekilde çalışmaya başladı. Bu haber Brezilya’da da geniş bir ses getirdi. Tabi ki takımın başarılı olup olamayacağı sorusunu ise önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.