Boluspor

Andre Santos’tan Selam Var!

Boluspor’un futbol tarihinde önemli bir yere sahip olan Andre Santos; Habertürk’ yaptığı açıklamada Boluspor taraftarlarına selam söylediği ifade ediliyor. Fenerbahçe takımının da önemli oyuncusu olan Santos yapmış olduğu açıklamada Koronavirüs salgınına da değiniyor.

Brezilyalı yetenek yapmış olduğu açıklamada Koronavirüs salgınının dünyanın genelini etkisi altına aldığını ifade ederek; Brezilya’da da bu sorunu hissettiklerini açıkladı. Bu salgının çok sayıda insanı etkilediğinden söz eden Santos; Brezilya’da şimdiye kadar 140 kişiden fazla insanın bu virüsten dolayı hayatını kaybettiğini ifade ettiği belirtiliyor.

Türk Halkına Sevgiler!

Brezilya’da evinden pek dışarı çıkmadığını ifade eden Santos; antrenmanlarına evinden devam ettiğini de sözlerine ekledi. Evde ailesiyle vakit geçirdiğini ifade eden yetenekli oyuncu; daha çok film ya da dizi seyrederek vakit geçirdiğini de ifade ettiği belirtiliyor. Bu durumun sadece Brezilya için değil tüm dünyada böyle olduğunu ifade eden Santos; Türk Halkına da sevgiler gönderiyor.

Türkiye’yi ve Türk halkını çok özlediğini ifade eden Santos; buradan onlara kucak dolusu sevgimi gönderiyorum, dedi. Hem Boluspor hem de Fenerbahçe taraftarını unutmadığını ifade eden yetenekli oyuncu; Türk Halkının yanında olduğunu da ifade ettiği belirtiliyor. Bu sene Şampiyonlar Liginin finalinin Türkiye’de oynanacağını belirten Santos; şayet oynanabilirse bu maça mutlaka gelmeyi istediğini de sözlerine eklediği ifade ediliyor.