Kubilay Türk Yılmaz

Boluspor: Her Olasılığa Hazırlıklıyız!

İnterbolu TV kanalına açıklamalarda bulunan Kubilay Türk Yılmaz; Boluspor olarak tüm olasılıklara karşı hazır olduklarını ifade etti. Koronavirüs nedeniyle lige ara verildiğini ifade eden Yılmaz; takım olarak liglerin her an açılabileceğini düşünerek; çalışmalarına devam ettiklerini aktardı.

Covid 19 salgını sonrasında ülkemizde liglere arar verilmesi sonrasında kendilerinin de çalışmalarına evlerinden devam ettiklerini ifade eden Yılmaz; kurallara uygun bir şekilde davranırsak; bu sorunun da üstesinden geliriz, şeklinde bir açıklamada bulundu. Kendilerine verilen programa uygun bir şekilde hazırlık yaptıklarını ifade eden Yılmaz; bu sayede lige hazır olabildiklerini de sözlerine ekledi.

Sosyal Mesafe Kuralına Uygun Bir Şekilde Çalışıyoruz

Çalışmalarına sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Boluspor takımının başarılı futbolcusu Kubilay Türk Yılmaz; ekip arkadaşlarıyla çalışma yaparken; mesafe dikkat ettiklerini de sözlerine ekledi. Ligin oynanma olasılığına karşı kendilerini hazır tuttuklarını ifade eden Kubilay; takım olarak her ihtimale hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Takımının kısa bir değerlendirmesine de değinen Kubilay; takım olarak ligin başlarında biraz bocalasak da sonraki dönemde kendimizi toparladık, diye bir açıklama yaptı. Sonraki süreçte galibiyetler de almaya başladıklarını ifade eden Türk Yılmaz; an itibariyle takım olarak düşme potasından da çıktıklarını sözlerine ekledi.