Boluspor

Eski Bolusporlu Sırp Futbolcu Tutuklandı

Koronavirüs salgını sonrasında bu salgına karşı hem ülkemizde hem de dünyada etkili tedbirlerin alındığı biliniyor. Bu kapsamda bir dönem de Boluspor futbol takımında forma giymiş olan Aleksandar Prijovic’in ülkesinde tutuklandığı bildiriliyor. Bir dönem Boluspor’un da formasını giymiş olan Sırp futbolcunun sokağa çıkma yasağına uymadığı için tutuklandığı belirtiliyor.

Boluspor’da 2014 ile 2015 yıllarında forma giymiş olan Aleksandar Prijovic; ülkesinde salgın yasakları içerisinde yer alan sokağa çıkma yasağına uymadığı için tutuklandığı ifade ediliyor. Ülkede koronavirüs salgınıyla mücadele etmek amacıyla sokağa çıkma yasağının ilan edildiği de biliniyor.

Aleksandar Prijovic Sokağa Çıkma Yasağını Deldi

Ülkesinde saat 17.00 ile saat 05.00 saatleri arsında sokağa çıkma yasağı bulunmasına rağmen bu yasağı delen Aleksandar Prijovic’in bu yüzden tutuklandığı açıklandı. Bir dönem Boluspor futbol takımının da formasını giymiş olan Sırp futbolcunun 19 arkadaşıyla birlikte bir otelde bir araya geldikleri ifade ediliyor.

Bu sezon Suudi Arabistan takımlarından El İttihad bünyesinde forma giyen Aleksandar Prijovic’in ülkesindeki yasakları deldiği için tutuklandığı belirtiliyor. Golcü futbolcunun kız arkadaşının doğum günü kutlamak amacıyla otelde bulunduğu da ifade ediliyor.