Boluspor

Boluspor Farkındalık Gününü Unutmadı

Sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullanma konusunda yetenekli takımlar arasında yer alan Boluspor futbol takımının; Otizm gününü de atlamadığı bildirildi. Bu kapsamda kulübe ait sosyal medya hesabı aracılığıyla Otizm Farkındalık Günü de unutulmadı.

Covid 10 salgını nedeniyle ülkemizde liglere ara verilmesi sonrasında futbol kulüpleri de sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullanmaya başladı. Bu doğrultuda Bolususpor’unda sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullandığı da biliniyor. Özellikle takımının sosyal medya hesabı üzerinden toplumsal konulara da değinildiği biliniyor.

Kırmızı Beyazlılardan Destek

Otizm bir eksiklik değil farkındalıktır; sloganı çerçevesinde farkındalık günü düzenleniyor. Bu günden dolayı paylaşımda bulunan Boluspor futbol takımının da paylaşımlarında farkındalık gününe değindiği biliniyor. BM ilan ettiği farkındalık günü çerçevesinde Boluspor’un da bu günden dolayı bir mesaj yayınladığı bildiriliyor.

Kırmızı beyazlı ekip sosyal medya hesabı üzerinden Otizm Farkındalık Gününe dair önemli mesajlar verdiği biliniyor. Öte yandan kulübün sosyal medya hesabı üzerinden bu mesajın yayınlanması sonrasında taraftarların da kulübe mesajlarıyla destek verdikleri de bildiriliyor.