Boluspor futbol

Arif Morkaya’dan İhtiyaç Sahibi Ailelere Destek

Dayanışma Günleri kampanyasına destek olan Boluspor futbol takımı oyuncusu Arif Morkaya; toplamda 70 aileye gıda paketi temin edecek. Boluspor’lu futbolcunun 70 ailenin 2 ay süreyle yetecek olan gıda paketi desteği sunacağı bildirildi.

Çin başta olmak üzere dünyanın çok sayıda farklı noktasında etkili olan korona virüs salgını ülkemizde de etkili olmaya başladı. Bu olayın yaşanılmasından sonra ülkemizde çok sayıda sivil toplum kuruluşu dayanışma kampanyalarına destek oldu. Bu kapsamda Boluspor’lu futbolcuların da kampanyaya destek olmak için harekete geçtikleri ifade edildi.

Morkaya’dan 70 Aileye Destek

Boluspor takımının başaralı oyuncusu Arif Morkaya; ihtiyaç sahibi olan toplam 70 ailenin 2 aylık gıda masrafının karşılanmasını üstelenecek. Dayanışma günleri kapsamında pek çok ünlü ismin desteklerini açıkladıkları biliniyor. Bu doğrultuda Arif Morkaya da ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak için harekete geçti.

Arif Morkaya’nın bu örnek davranışı sonrasında yardımseverliğiyle ön plana çıkan bir sanatçımız olan Haluk Levent de başarılı futbolcuya teşekkür etti. Morkaya’ya Arif Morkaya, Cansın! Şeklinde tweet atan Haluk Levent, çok sayıda kampanya destek oluyor.