Boluspor

Boluspor Nerede Hata Yapıyor?

Lige verilen aranın ardından Boluspor takımı da geçmiş dönemdeki maçların değerlendirilmesi yapılıyor. Bu kapsamda yapılan değerlendirme neticesinde Boluspor’un geriye düştüğü maçları bir türlü çeviremediği yorumları yapılıyor.

Son 3 maçı itibariyle 7 toplayan Boluspor’un geriye düştüğü maçlarda ise bir türlü öne geçemediği belirtiliyor. Boluspor takımın geriye düştüğü toplam 14 maçta sadece bir maçta kazanabildiği açıklanırken; bu konuda etkili bir çalışmanın yapılmasının gerekli olduğu da yorumlanıyor.

Boluspor Ligde 15. Sırada Yer Alıyor

28. haftaya kadar yapılan maçlarda 25 puan toplayabilen Boluspor takımı aldığı bu puanla 15. Sırada yer alıyor. Şimdiye kadar oynadığı maçlarda aldığı puanlar neticesinde düşme hattının sadece 1 puan üzerinde yer alan kırmızı beyazlı takımın, geri düştüğünde tekrar öne geçebilmesi için çareler aranıyor.

Ligde oynadığı maçlarda 14 kez geriye düşen Boluspor; geriye düştüğü maçlarda sadece Adanaspor maçını kazanabilmeyi başardı. Kendi evinde oynadığı Adanaspor maçında, 1 – 0 geriye düşen kırmızı beyazlı takım daha sonra attığı gollerle maçı 2 – 1 kazanmasını bilmişti.