Boluspor futbol

Orlando Hakkında Önemli İddia

Boluspor’un başarılı oyuncuları arasında yer alan Orlando Mosquera hakkında önemli bir iddialı gündeme düştü.  Bu iddiaya göre Boluspor futbol takımının başarılı kalecisi an itibariyle Beşiktaş’ın takibe aldığı oyuncular arasında yer alıyor.

Panama asıllı başaralı file bekçisini takibe alan Beşiktaş, gelecek sezon itibariyle çok daha uygun maliyetli futbolcuları kadrosuna katmak için çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda Boluspor’un başarılı kaleciyi takibe alan Beşiktaş takımının yetenekli kaleciyi izlediği tespit edildi.

Beşiktaş Orlando Mosquera’yı İzlemeye Aldı

Önümüzdeki sezon itibariyle çok daha uygun maliyetli olan oyunculara yönelen Beşiktaş, bu sezon itibariyle Boluspor takımının başarılı oyuncusunu takibe almış gözüküyor. Ortaya çıkan iddiaya göre Beşiktaş futbol takımı Boluspor’un başarılı file bekçisi Orlando Mosquera ile ilgileniyor.

25 yaşında oldukça yetenekli bir kaleci olan Orlando Mosquera 1.91’lik boyuyla da kalede avantajlı gözüküyor. Ortaya atın iddiaya göre Panamalı file bekçisini en son Recep Çetin’in takip ettiği ve yetenekli file bekçisi hakkında olumlu bir rapor hazırladığı ifade ediliyor.