Boluspor futbol

Eski Bolusporlu Futbolcudan Örnek Davranış

Dünyada ve ülkemizde koronavirüs salgının baş göstermesi sonrasında pek çok insan evlerinden çıkmıyor. Bundan dolayı ihtiyacı olan ailelerin de önemli sorunlar yaşayabileceği belirtiliyor. Bu kapsamda Boluspor futbol takımından yıldızı parlayan Cengiz Umut Meraş; ülkemizde tam 200 ailenin ihtiyacını karşılayacağını duyurdu.

Boluspor’dan Bursaspor takımına transfer olan ve gösterdiği performans neticesinde Fransa’ya transferi gerçekleşen Meraş; yapmış olduğu örnek davranışla gündeme geldi. Ülkemizde 200 ailenin ihtiyaçlarını karşılayacağını duyuran yetenekli futbolcu; sürece dair açıklamalarda da bulundu.

Milli Futbolcuları da Davet Etti

Eski Boluspor futbol takımı yıldızlarından Cengiz Umut Meraş; koronavirüs salgının sonraki sürece dair açıklamalarda bulunarak; toplamda 200 ailenin ihtiyaçlarını karşılayacağını duyurdu. Beraber olduğumuz müddetçe aşamayacağımız hiçbir şey yoktur, diyen Meraş; 200 ailenin gıda ihtiyacını karşılayacağını da ifade etti. Bu güzel dayanışma sürecinde siz de var mısınız? Diyen Meraş, milli futbolculara da davet gönderdi.

Yıldız futbolcu bu paylaşımı kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaparken; yardımseverliğiyle ünlü sanatçı olan Haluk Levent de yorum geldi. Ülen söz bir gün maçına geleceğim diyen Haluk Levent; yetenekli oyuncuya teşekkür etti.