Boluspor Teknik Direktörü

Fırat Gül’den Açıklama

Ülkemizde baş gösteren koronavirüs salgını sonrasında liglere ara verilerek futbolculara da ev izni verilmişti. Boluspor takımında da liglerin ertelenmesi sonrasında futbolcular evlerinden çalışmaya başlamıştı. Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül; gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgını sonrasında şehirden ayrılmayan Fırat Gül; tesislerden evlerinde bulunan futbolcuların çalışmalarını yakından takip ediyor. Futbolcularıyla telekonferans yöntemini kullanarak iletişim kuran Gül; futbolcularının bireysel çalışmalarını da yönlendiriyor. Böylece lig başladığında takımın tam anlamıyla hazır olmasını sağlamayı isteyen Gül; çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Haziran Sonu Gibi Bu İş Biter

Mayıs sonu itibariyle maçların yeniden başlayabileceğini ifade eden Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül; Haziran sonu itibariyle de bu işin biteceğini sözlerine ekledi. Oyuncularına bireysel program oluşturduklarını ifade eden Gül; şuan için çalışmalara ne zaman yeniden başlanacağına dair net bir tarih veremeyeceklerini de ifade etti.

Futbolculara yurtdışı çıkış yasağı koyduklarını ifade eden Gül; şuan için ligin ne zaman açılacağının ucu açık olduğunu da sözlerine ekledi.