Boluspor futbol

Orlando Beşiktaş’a Mı Gidiyor?

Boluspor futbol takımının yetenekli file bekçisi Orlando’nun Beşiktaş takımına gideceğinde dair haberin sayısı her geçen gün artıyor. Bu kapsamda Beşiktaş takımının kaleci arayışına devam ettiği ifade edilirken; siyah beyazlı ekibin Orlando ile ilgilendiği haberi gündemde yer almaya devam ediyor.

Orlando Mosquera’nın Beşiktaş’a transfer olup olmayacağı sorusu son zamanlarda sıklıkla dillendiriliyor. Orlando’nun menajeri olan Tekin Birinci, konuya dair açıklamalarda bulundu. Radyospor’a açıklama yapan Birinci; henüz Beşiktaş takımından kendilerine bir teklifin ulaşmadığını açıkladı.

Boluspor’la Sözleşme Devam Ediyor

Orlando’nun Boluspor futbol takımıyla sezon sonuna kadar geçerli olan bir sözleşmesinin bulunduğunu ifade eden Birinci; Boluspor’un istemesi halinde bu sözleşme süresinin 1 yıl daha uzatılabileceğini sözlerine ekledi. Yetenekli kaleciye Azerbaycan’dan da teklif olduğunu açıklayan Orlando’nun menajeri; Beşiktaş haberlerini ise basından takip ettiğini belirtti.

Azerbaycan’dan güçlü bir takımın kendisini Orlando için aradığını belirten Birinci; şuan için ortamın futbol konuşmak için müsait olmadığını söylediğini de ifade etti. Yetenekli kalecinin transfer sürecine dair de bilgiler veren Binici, Orlando’yu son anda Boluspor’un kadrosuna kattıklarını da sözlerine ekledi. Yetenekli kalecinin Panama’da yılın oyuncusu seçildiğini belirten Binici; transfer sürecinin daha sonradan netleşeceğini de sözlerine ekledi.