Boluspor futbol

Boluspor’da Mutlu Gün!

Bu sezonun iddialı ekipleri arasında yer alan Boluspor futbol takımında bugün güzel bir olay yaşandı. Boluspor’un teknik direktörü olan Fırat Gül’ün bugün itibariyle baba olduğu açıklandı. Boluspor’un tecrübeli teknik direktörünün baba olduğu haberi takımın taraftarları da mutlu etti.

Boluspor’un teknik direktörü olan Fırat Gül’ün baba olması üzerine kulüpten de bir açıklama yayınlandığı bildirildi. Ayrıca Fırat Gül’ün baba olduğu haberi sonrasında sosyal medya hesaplarından da taraftarların tebrikte bulundukları ifade ediliyor.

Kulüpten Açıklama

Boluspor takımının teknik direktörünün baba olduğu haberi sonrasında takım yönetimin de bir mesaj yayınladığı biliniyor.    Bu kapsamda yapılan açıklamanın detayında; Fırat Gül’ün baba olmasından dolayı duyulan mutluluğun paylaşıldığı ifade edildi. Erkek bebek sahibi olan Gül’ü tebrik eden kulüp yönetiminin bebeğe ve ailesine sağlıklı ömürler dilendiği de belirtildi.

Öte yandan Fırat Gül’ün bebeğinin isminin Okay Ali olduğu belirtilirken; Bolu kentindeki yerel basın organlarından da Fırat Gül’ün tebrik edildiği ifade ediliyor. Fırat Gül ise paylaştığı fotoğraflar mutluğunu taraftarla paylaşıyor.